Heet als de zwoele nachten in een warm oord. Ik ben niet Nederlands. Er speelt Portugees bloed in me. Ik heb het temperament van een Zuid Europese en ik zoek een dito man. Iemand die mijn zwoelheid aankan.
Naaien met oude milf Portugesemeid van 35 uit Groningen, Groningen
Bellaa (65)
★★★★☆
Wat zoek ik niet: onbeleefde mannen die maar één ding in hun hoofd hebben. Wat zoek ik wel: een aardige kerel die een vrouw op waarde weet te schatten. Die weet wat hij moet om het me naar de zin te maken en me kan veroveren. En natuurlijk komt dat niet alleen van jouw kant, ik ga ook mijn best doen.
Ik hou van seks maar ik hou nog veel meer van pijn hebben tijdens de seks. Misschien wat extreem maar ben zeker dat er nog mannen zijn die daar voldoening uithalen. Ik heb mijn tepelklemmen, nu jij alleen nog een lekkere stijve lul