We zijn het er allemaal over eens dat klaarkomen heerlijk is maar hoe beleven we het liefst de weg er naar toe? Als het aan mij ligt op een spannende manier, ik hou er van om het op spannende plekken te gaan doen.
Contact met bejaarde tiener Yvany van 18 uit Nijmegen, Gelderland
Ummie (56)
★★★★☆
Pas geleden oma geworden en ik geniet daar echt van. Maar het laat mij ook wel een andere kant zien. Bij een oma hoort immers ook een opa, en dat is iets wat ik zelf ook wel echt begin te voelen.
heb al een en ander meegemaakt, vandaar ook dat ik hier opzoek ben naar een nieuwe start met een lief iemand om de rest van mijn leven mee te delen. Het klinkt te mooi om waar te zijn maar ik ga er gewoon voor..
Wat je ziet op mijn profiel aan foto's is wie ik echt ben. Maar de vraag is of daar wel iemand voor is. Ik ken de gezegde op ieder potje past een dekseltje maar is dat ook echt zo?