Voel me eenzaam sinds de relatie verbroken is, zou het liefst weer snel een man willen leren kennen die me een warm hart toedraagt. Nog fijner zou het zijn als we verliefd op elkaar worden en snel gingen samenwonen.
Naaien met hete meid Selytine van 25 uit Beuningen, Gelderland
FEER (58)
★★★★☆
Wie wil het met me doen? Ja, ik kan hier hele verhalen gaan vertellen over mijn leven, maar daar kom ik niet voor en ik vind dat ook niet leuk. Ik heb het er liever over of en hoe we het met elkaar gaan doen. Ik heb wel een paar leuke fantasietjes, zou het leuk vinden als jij je uit kunt laten komen.
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.
Waar ik naar uitkijk zijn ondeugende nachten met een hete man die graag langskomt om met mij een wild feestje te vieren. Weet zeker dat we het met elkaar naar ons zin gaan hebben en we tot diep in de nacht doorgaan.