Mag dan wel een gebonden vrouw zijn maar ben toch opzoek naar een spannende (tweede) relatie voor erbij. Zoek je een leuke en maar zeer ondeugende vrouw om spannende momenten mee te beleven dan ben ik de persoon die je zoekt.
Naaien met oude meid Bliebje van 28 uit Noordoostpolder, Flevoland
Ameliagrace (66)
★★★★★
Mijn zoon is de deur en zoek een lieve man die met mij leuke dingen wil ondernemen. Ik ben een huiselijk vrouw, lief, attent en heel romantisch ingesteld. Met u een avondje doorbrengen lijkt me heerlijk.
En dan doe je iets als zestigjarige ( plus een beetje) in eens online met je profiel. Nooit gedacht dat ik het zou doen maar in het dagelijks leven kom ik niet veel leuke mannen tegen.
Mijn voorkeur gaat uit naar mannen die sterk in hun schoenen staan en weten wat ze willen. Het liefste wel alleen single mannen want ik wil niet tussen 2 mensen in staan.
De kinderen zijn bijna het huis uit en dat betekent dat ik weer tijd over heb. Ik zoek daarom niet onmiddellijk een relatie maar het lijkt mij heel leuk om hier nieuwe mensen te leren kennen en wat komt, dat komt gewoon!