Na de relatiebreuk ben ik bewust wat rustiger gaan leven en heb me niet gestort in het vrijgezellenleven. Echter nu is de tijd aangebroken dat ik weer zoekende naar een lieve man die zich met mij wil gaan settelen.
Contact met rijpe meid Dhalianka van 24 uit Utrechtse Heuvelrug, Utrecht
Barnadettedopt (69)
★★★★★
Een man heb ik niet nodig heb ik altijd geroepen, ik dacht ik dop mijn eigen boontje wel. Juist nu ik ouder word merk ik het gemis van een man, daarom ben ik weer actief zoekende. De boontjes samen doppen lijkt mij veel gezelliger.
Van de overgang heb ik zelf weinig gemerkt of zelfs niks maar mijn partner wil echt nog maar heel weinig is kan soms ook best humeurig zijn. Op dat soort momenten wil ik gewoon naar buiten lopen en leuke dingen doen met iemand anders. Helaas heb ik diegene nog niet gevonden maar ik geef het nog maar wat tijd.
Fotograferen is een passie van mij, ik zet mijzelf vaak op de gevoelige plaat. Toch wil ik een keer een man voor mijn camera hebben en hem op de gevoelige plaat vastleggen. Wat er daarna gebeurt sta ik niet voor in.