Gratis Aanmelden

Sexdating met lekkere meid (27)

Jessi (27)

Ik ben op zoek naar een lieve jongeman die ongeveer mijn leeftijd heeft waar ik iets mooi mee kan opbouwen. Vertrouwen is heel belangrijk voor mij. Ik ben altijd een goedlachse meid. Ben jij dat ook en mag ik een berichtje van je verwachten?

Maak contact met haar
  1. Naam: Jessi
  2. Leeftijd: 27 Jaar
  3. Woonplaats: Gennep
  4. Provincie: Limburg
  5. Land: Nederland
  6. Huidskleur: Blank
  7. Geslacht: Vrouw
  8. Lengte: 160-165 cm
  9. Postuur: Normaal
  10. Oogkleur: Blauw
  11. Haarkleur: Blond
  12. Opleiding: MBO
  13. Piercings: Nee
  14. Tatoeages: Ja
  15. Roken: Nee
  16. Relatie: Single
  17. Anaal: Nee
  18. Slikken: Ja
Sexdating met lekkere meid Jessi van 27 uit Gennep, Limburg
DunyavandeK (66)
★★★★★
Wat ik ontzettend mis is de mannelijke aandacht. Een relatie heb ik wel maar het stelt helaas niet zo heel veel meer voor.
Daten met rijpe oma
Kayleih (58)
★★★★☆
Altijd zeg ik happy single en dat ben ik ook. Maar daarom mis ik wel de warmte en genegenheid om mij heen. Zijn er meer single mensen die dat hebben?
Sexdate met rijpe oma
Moppie0101 (55)
★★★★★
Ik ben op zoek naar een date en wie weet is er een klik.
Vrijen met bejaarde oma
mjoke (68)
★★★★☆
En oh ja...als je rookt reageert niet.bedankt....en ook wil ik graag je foto zien,je kan mij ook gelijk bekijken ,dus geen foto geen reactie
Neuken met lekkere oma
Toffelisa (69)
★★★★★
Mijzelf zie ik niet als de lieve oma die iedere week vaste dagen oppas, het wordt mij heel erg kwalijk genomen. Persoonlijk ben ik voor mijn eigen vrijheid, ik wil niet gebonden zijn aan verplichtingen, juist nu ik niet meer werk wil ik van deze vrijheid optimaal genieten. Het is jammer dat er tegenwoordig verwacht wordt dat oma's maar te pas en te onpas oppassen. Ik bedank hiervoor, zegt alvast iets over mijn karakter. Sta ik ergens voor de 100% achter dan ben ik daarin heel moeilijk om te turnen. Dit in het kort wat mij bezig houdt, krijg je vast een kleine indruk van mij.
Sexdating met grijze oma
PartyanimalLouise (42)
★★★★★
Het wordt hoog tijd dat ik weer eens lekker uit mijn dak kan gaan. Gezellig gaan stappen met een paar leuke vrienden. Even dansen en dan schuur ik graag tegen jou aan..
Sexdate met sexy mama
Janieke
★★★★★★★★★★
Wie wil er zo vriendelijk zijn om mijn parket te polijsten en een nieuwe laag te geven? Professionnals zijn te duur voor mij. Ik betaal graag in natura na afloop..
Parket polijsten (Klus van 3 uur)
Saar
★★★★★★★★★★
Ik ben genoodzaakt om hier een advertentie te plaatsen, want ik heb dringend een reparatie uit te laten voeren. Het is niet moeilijk voor een klusjesman, wel voor mij. In vergoed in natura
Reparatie (Klus van 1 uur)
Arike
★★★★★★★★★★
Ik zit met een verstopte afvoer en ik krijg die op geen manier schoon. Ik heb er dan ook geen gereedschap voor. Kan iemand mij helpen? Als het opegelost is zal ik je pijpen.
Verstopte afvoer (Klus van half uur)
Pien
★★★★★★★★★★
Zou iemand zo willen zijn en mij helpen met mijn blasting aangifte? En vind je het OK als ik je je belonining daarna bij mij op bed geef? Zoals op mijn foto?
Administratie doen (Klus van 2 uur)
© 2026 Straks Daten