Hey mensen zeggen wel eens van mij dat ik erg verlegen ben en altijd op de achtergrond ben. Dit keer wil ik zelf op de voorgrond treden en belangrijk zijn voor een ander persoon.
Vrijen met lekkere vrouw Annemoontje van 45 uit Veenendaal, Utrecht
Yv3tte (69)
★★★★★
Van de overgang heb ik zelf weinig gemerkt of zelfs niks maar mijn partner wil echt nog maar heel weinig is kan soms ook best humeurig zijn. Op dat soort momenten wil ik gewoon naar buiten lopen en leuke dingen doen met iemand anders. Helaas heb ik diegene nog niet gevonden maar ik geef het nog maar wat tijd.
Ik laat al veel zien op mijn foto's, maar ik kan je zeggen dat dat lang niet alles is wat ik in huis heb. Wil je erachter komen wat ik in huis heb? Kom maar hier schat, dan zal er een wereld voor je open gaan.
Lieve, oudere man gezocht om er nog wat moois van te maken. Ik voel me alleen nu ik ouder word en dat vind ik niet leuk. Ik wil leuke dingen samen doen met een lieve man, die mij nog als een prinses kan zien.
Ik ben al enkele jaren gescheiden maar ik vind het tijd geworden voor verandering! Een mens is toch niet gemaakt om alleen te zijn! Ik ben iemand die wel houd van een beetje spanning, dus ik durf ook wel eens te seksen in de vrije natuur! Als je denkt dat jij hier wel is met mij wil van genieten dan mag je altijd even reageren hoor!
Ik wil graag mijn toekomstige man vinden, tenminste als u nog trouwplannen heeft. Al veel te veel jaren ben ik single en kijk uit naar de man met wie ik het gezellig ga hebben.