Ik zoek een leuke man, een man die mijn partner wil worden en waarmee ik het heel goed kan vinden. Ik hoop dat we verliefd op elkaar worden en een mooie tijd tegemoet gaan met elkaar.
Afspreken met bejaarde tiener Gwenlar van 19 uit Veendam, Groningen
Nadineke (65)
★★★★★
Hoi! Ik ben Nadine, ik ben gescheiden en ik ben werkzaam als opvoedster. Ik zoek contact met een leuke man van rond mijn leeftijd die graag iets gezellig wil ondernemen en zien waar het schip strandt.
Ik ben er klaar voor om met een leuke man een heerlijke tijd door te brengen. Met jou wil ik gelukkig worden als er een klik tussen ons is en hoop hoop dat we nog lang van elkaar kunnen genieten.
Als jij en ik een relaxte met elkaar krijgen dan verwacht ik wel dat al je liefde en aandacht alleen maar naar mij uitgaan. Ik heb een ex gehad die daar anders over dacht en wil dat geen tweede keer meemaken.