Op mijn foto's kan je al zien dat ik gek ben op mijn borsten, en wat ik er allemaal wel niet mee kan. Ik weet dat jij dit wel graag wil meemaken dus vertel mij je fantasie laat je gaan, maak het geil en wie weet.
Daten met oudere vrouw Lekkereana van 47 uit Tietjerksteradeel, Friesland
Klaaszien (66)
★★★★★
Sinds jaren ben ik al weer vrijgezelle maar wil er toch nog een draai aan geven in mijn leven. Het is namelijk best saai om alles alleen te moeten doen en ervaar ook eenzame momenten. Laat maar een lief berichtje achter als je interesse hebt.
Des te ouder des te gekker, maar niet alleen gekker kan ik je zeggen. Wat het is met mij ik weet het niet maar ik kan er geen genoeg van krijgen. Alleen is dat thuis een klein probleempje dus wie zijn vingers tong en paal mag ik lenen?
Het liefst wordt ik oud en gelukkig met een heel lieve man die net als ik dol op kinderen is. Mijn kinderwens is groot en als ik de man heb gevonden die de ware voor me is gaan we eerst plezier maken en daarna aan kinderen beginnen.