Dagelijks gaan wandelen is één van mijn hobby's. Ik dacht een hondje aan te schaffen maar toen kwam ik op het idee dat ik ook wel met een man zou kunnen wandelen. We hebben hier heel veel mooie bossen. Waar denk jij nu aan?
Afspreken met bejaarde oma wandelaarster van 62 uit Leuven, Vlaams-Brabant
Omaatjelief (74)
★★★★☆
Lieve, oudere man gezocht om er nog wat moois van te maken. Ik voel me alleen nu ik ouder word en dat vind ik niet leuk. Ik wil leuke dingen samen doen met een lieve man, die mij nog als een prinses kan zien.
Zie er misschien uit als een nette huisvrouw maar laat je nooit niet bedonderen door het uiterlijk want ik heb ook zeker weten mijn stoute kanten. Misschien wel meer dan je denkt.
Nog niet zo lang geleden had ik een relatie maar hij ging jammer genoeg vreemd. Even had ik het vertrouwen in mannen verloren maar ik geloof niet dat iedereen zo is. Daarom besloot ik het nog eens een kans te geven.
Na mijn scheiding, die echt heel heftig was, ben ik echt door een enorme hel gegaan. Gelukkig zie ik nu het licht weer en durf ik het langzaam aan om weer nieuwe vriendschappen aan te gaan.