Zelf ben ik gezellig, lief, een beetje een dromer, maar je moet iets te dromen hebben;) Het liefste kom ik de man van mijn leven hier tegen, dan ben ik helemaal gelukkig! Mijn leven mist toch iets en dat kun jij weleens zijn.
Nog steeds heb ik zin in seks maar dat kan ik van mijn mannetje niet zeggen. Voel nog veel voor hem maar wat de seks betreft wil ik een man leren kennen die me wel kan geven waar ik naar verlang.
De romantiek in mijn leven is wat ik erg mis, zeven jaar ben ik nu alleenstaand en wordt het hoog tijd om weer eens een romantisch avondje door te brengen met de man die mijn wel ziet zitten als partner.
Wat meer plezier beleven is aan mij wel besteed, ik ben niet iemand die zichzelf kan vermaken maar met een lieve vriend naast me gaat mij dat gemakkelijk af. Ik hoop snel iemand te vinden waarmee het gezellig is.
Mijn zoon is de deur en zoek een lieve man die met mij leuke dingen wil ondernemen. Ik ben een huiselijk vrouw, lief, attent en heel romantisch ingesteld. Met u een avondje doorbrengen lijkt me heerlijk.
Hoi, ik ben een lieve oudere vrouw. Ik ben zorgzaam, oprecht en ik ga elke dag graag gaan werken, wat ik niet onbelangrijk vindt. Ik zoek een serieuze relatie met een man van rond mijn leeftijd.