Ik ben een zorgzame vrouw die het anderen graag naar de zin maakt. Nu mijn kinderen groter worden, 15,19 en 21, zou het fijn zijn om een lieve vriend te hebben om samen leuke dingen te doen en wie weet ook mee oud te worden.
Contact met rijpe dame XLindaX van 52 uit Noordenveld, Drenthe
Catoo (68)
★★★★☆
Of dit nu uitdraait op een one night stand of net eventjes iets meer dat maakt voor mij echt niets uit, als we het maar fijn hebben samen. Het liefst zoek ik wel iets regelmatigs, maar het ligt er natuurlijk ook wel aan hoe het klikt.
Hallo leuke mannen van Nederland. Wie zoekt er een vrouw om het zo nu en dan eens mee te doen? Ik heb een vriend, maar we zijn eigenlijk meer broer en zus, leven samen omdat we niet alleen willen zijn. Maar van seks is geen sprake. Daarvoor zoek ik een leuke man ,die daar ook behoefte aan heeft.