Zoals je kunt zien op mijn foto's heb ik een heerlijk mondje. Ik kan daar natuurlijk heel veel in stoppen, maar het liefste iets anders dan een wortel..
Daten met geile oma Lekkermondje van 64 uit Den Haag, Zuid-Holland
Gretsha (64)
★★★★★
Een tedere man wil ik ontmoeten iemand die me liefde en aandacht geeft want dat is wat ik erg mis. Drie jaar ben ik nu alleenstaand en heb in al die jaren geen andere vriend gehad.
Als je net als ik in je thuis situatie het een en ander mist dan kan het maar zo zijn dat we naar hetzelfde opzoek zijn. Een hete man die houd van een stevige dame die verzot is op een robbertje seksen is die ik wil leren kennen.
Ik hou er van om leuk uit te zien, want ik besteed veel aan mijn uiterlijk. En zoek ik een leuke man die ook ook goed uitziet en waarmee ik mezelf kan zijn.