Tot nu toe heb ik niet veel lieve reacties mogen ontvangen, alleen maar van mannen die een nachtje met me wil doorhalen. Wat ik zoek is een vaste relatie met een wel heel lieve man die er altijd voor me is.
Sex met bejaarde meid Olvieri van 24 uit Dronten, Flevoland
Susaa (67)
★★★★☆
Je kent het nummer vast wel over Suzanne, vooral de regel ik ben stapel gek op jou. Zoiets zou ik graag weer in mijn leven willen hebben. Een man die compleet voor mij gaat al mijn wensen zou willen vervullen, het kunnen is wat anders. Maar die laat zorgen dat ik qua seks niets te klagen heb.
Alleen al het hier zijn wekt de opwinding in me op, laat staan als jij het bent die me alle hoeken van de slaapkamer laat zien. Wil je leren kennen en snel ook! Laat me weten wie je bent en wat jouw specialiteit in bed is.
Mijn huwelijk is eigenlijk al lang voorbij maar ben nog steeds officieel getrouwd. Mijn man zit namelijk in een verzorgingstehuis maar hij herkent mij al lang niet meer. Toch bezoek ik hem nog iedere week. Hoe dan ook, ik wil niet alleen blijven en hoop daarom weer een nieuwe liefde te vinden hier. Als je vragen hebt, moet je ze maar gewoon stellen hoor. Ik ben een open en eerlijk persoon.
De eerste helft van mijn jeugd is voorbij maar de tweede helft kan nog wel een stuk leuker worden. Althans met een gezellig maatje die leuke dingen wil doen kan dat zeker iets worden.
Oke ik ben niet meer van de dappere dingen, die heb ik wel gedaan in mijn leven. Ik maak nu graag een stedentrip en geniet daar echt van. Maar te beginnen met een wandeling is ook prima.