Ik ben er helemaal klaar voor om me te gaan settelen en doe dat het liefst met een knappe man die eerlijk, oprecht en heel lief voor me is. Samen met jou bouwen aan een mooie toekomst is wat ik graag zou willen.
Sexdating met bejaarde tiener Chardian van 21 uit Tynaarlo, Drenthe
Mienkey (68)
★★★★☆
Soms hoor ik mensen denken oud grijs beetje mollig logisch dat ze alleen is, maar is dat wel echt wat mensen denken? Want ik zou wel erg graag een maatje willen in mijn leven.
Kunst is een beetje de rode draad doorheen mijn leven. Mijn werk en ook mijn hobby gaat hierover. Het spreekt dus voor zich dat ik op zoek ben naar mensen die deze interesse delen.
In het begin was ik blij dat ik bij mijn man weg was, vrijheid! Maar begint nu toch weer te kriebelen. Niet naar hem natuurlijk, maar zou wel weer fijn zijn een levenspartner te hebben.