Een levensgenieter, iemand die altijd lacht maar daarnaast best ook wel heel romantisch is. Zo omschrijf ik mezelf het beste. Zie jij jezelf een beetje in mij dan moeten wij zeker niet meer wachten om elkaar te leren kennen.
Zie er misschien uit als een nette huisvrouw maar laat je nooit niet bedonderen door het uiterlijk want ik heb ook zeker weten mijn stoute kanten. Misschien wel meer dan je denkt.
Als de man van huis is dan danst de vrouw op tafel haha. Nee zo erg is het niet gesteld hier! Maar ik wil wel een dansje doen hoor, samen met jou misschien?
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.