Al weer lange tijd single en ik heb dat ook nooit echt erg gevonden. Maar kinderen worden groter en ik hou nu zoveel tijd over voor leuke dingen. Wat zou jij graag met mij willen ondernemen?
Neuken met sexy oma Janteyn van 57 uit Amsterdam, Noord-Holland
Courtne (54)
★★★★☆
Lente en zomervrouwtje wordt ik wel genoemd. Mede omdat ik dan het liefst de hele dag in een bikini buiten loop. Mede omdat de 'toegang' dan wel makkelijk is want ik heb dan altijd nog meer zin in seks. Zijn er ook mannen die daar extra heet van worden?
Sta jij, net als ik, open voor urenlang genieten van en met elkaar? Dan ben jij degene die ik zoek voor mijn bed avonturen. Hoewel ik niet alleen in bed kan genieten maar ook daarbuiten.
Een vriendschap met meer als het meezit, dat zou ik op mijn leeftijd nog wel willen. Maar goed je moet dan wel die ene persoon vinden. Ben open minded en dus makkelijk in de omgang.