Ik ben bang dat mijn vriend een ander heeft, hij heeft het alleen maar over zijn geweldige nieuwe collega. Ik wil ook een lover en hoop dat ik die hier snel kan vinden, de enige eis die ik aan je stel is dat je discreet bent.
Naaien met lekkere meid Skeylare van 28 uit Den Haag, Zuid-Holland
Hendryca (70)
★★★★★
Een bril is het enige wat ik nodig heb voor de rest werkt bij mij alles nog prima. Heb ook nog weer de keuring gehad en ik mag weer een jaartje verder. Hoe zit dat met jou?
Sinds jaren ben ik al weer vrijgezelle maar wil er toch nog een draai aan geven in mijn leven. Het is namelijk best saai om alles alleen te moeten doen en ervaar ook eenzame momenten. Laat maar een lief berichtje achter als je interesse hebt.
Een man heb ik niet nodig heb ik altijd geroepen, ik dacht ik dop mijn eigen boontje wel. Juist nu ik ouder word merk ik het gemis van een man, daarom ben ik weer actief zoekende. De boontjes samen doppen lijkt mij veel gezelliger.