Zoek je een leuke dame die zin heeft voor humor dan moet je niet meer verder gaan maar heb je mij al gevonden. Ik verwacht toch een beetje hetzelfde van jou want ik hou niet van een saai leven.
Door mijn leven heen ben ik beginnen inzien dat geluk schuilt in de kleine dingetjes. Voor mij geen luxe, al kan ik er wel van genieten. Ik werk graag in de tuin, doe aan kantklossen en ik ben een beetje flower-power ingesteld. Zoek een man waarmee het goed zit, iemand die ik aanvoel en omgekeerd.
Bij mij moet je niet zijn voor gezellige brave knuffelseks. Ik zeg het maar meteen, om geen misverstanden te hebben. Ik hou namelijk van het hardere werk. Anaal, latex, trio, zweepjes, tepelklemmen,.... of misschien heb je zelf ook nog wel een paar wilde ideetjes? Laat het snel horen, ik kijk er al zeker naar uit!
Het uitgaansleven is voor mij niet de plek om de man van mijn dromen tegen te komen. Aangezien ik hem in de supermarkt ook niet tegen kom lijkt mij dit de ideale manier om hem te leren kennen.
Overdag heb ik teveel tijd en in de avond lig ik te verlangen naar iets wat ik al lang niet meer krijg en waar ik niet zonder kan. Ik hoop dat ik via hier een lieve en sexy man kan ontmoeten om af en toe eens af te spreken.