Misschien ben ik voor mijn man al een beetje een wijf op leeftijd. dat wil toch potverdrie niet zeggen dat je mij maar enorm moet verwaarlozen. Ik heb per slot van rekening ook gevoelens.
Dating met sexy vrouw Jantine van 45 uit Soest, Utrecht
Monawillevenspartner (57)
★★★★☆
In het begin was ik blij dat ik bij mijn man weg was, vrijheid! Maar begint nu toch weer te kriebelen. Niet naar hem natuurlijk, maar zou wel weer fijn zijn een levenspartner te hebben.
Ik hou er van om leuk uit te zien, want ik besteed veel aan mijn uiterlijk. En zoek ik een leuke man die ook ook goed uitziet en waarmee ik mezelf kan zijn.
Ik wil graag mijn toekomstige man vinden, tenminste als u nog trouwplannen heeft. Al veel te veel jaren ben ik single en kijk uit naar de man met wie ik het gezellig ga hebben.