Ik ben vaak druk met mijn baan, mijn baan is leuk maar erg vermoeiend soms. En als ik dan naar een lange werkdag thuis kom zou ik wel wat leuks willen doen met een man om te ontspannen.
Fotograferen is een passie van mij, ik zet mijzelf vaak op de gevoelige plaat. Toch wil ik een keer een man voor mijn camera hebben en hem op de gevoelige plaat vastleggen. Wat er daarna gebeurt sta ik niet voor in.
Een leuke rijpe vrouw. Wie zegt dat vrouwen op mijn leeftijd niet meer daten. Nou ik niet! Ik ben nog helemaal in voor een leuke avond, concerten, etentjes, ik doe het nog allemaal.
Ik krab mij soms achter de oren of ik toch niet beter voor een jongere man had kunnen kiezen. Mijn partner is 20 jaar ouder dan ik, hij is al zijn levenslust al kwijt, terwijl ik nog vol levenslust zit. Het voelt of ik achter de geraniums zit, ik zoek iemand die mij achter de geraniums vandaan wil halen.