Des te ouder ik wordt des te meer ik wil genieten van en in mijn leven. Maar ik merk wel dat veel mensen van mijn leeftijd gewoon tevreden zijn met wat ze hebben. Maar ben je dan nog wel aan het genieten?
Contact met mature mama Ilyshia van 42 uit Amersfoort, Utrecht
Ikkeikke (49)
★★★★★
Mijn man zegt altijd dat mijn borsten nog zo mooi rechtop staan. Het zal wel, maar doe er dan ook wat mee! Dat komt er dus niet van. Geen woorden maar daden zeg ik altijd maar!
Het liefst wordt ik oud en gelukkig met een heel lieve man die net als ik dol op kinderen is. Mijn kinderwens is groot en als ik de man heb gevonden die de ware voor me is gaan we eerst plezier maken en daarna aan kinderen beginnen.
Fotograferen is een passie van mij, ik zet mijzelf vaak op de gevoelige plaat. Toch wil ik een keer een man voor mijn camera hebben en hem op de gevoelige plaat vastleggen. Wat er daarna gebeurt sta ik niet voor in.