Elke week ben ik wel met vrienden op stap maar tegenwoordig vind ik de mannen in de kroeg maar niets meer. Zij zijn bruut en zelfs niet meer charmant. Dat ben ik dan wel en zoek eigenlijk ook wel een lieve charmante man.
Neuken met sexy meid Olives van 26 uit Kaprijke, Oost-vlaanderen
Grannyxl (70)
★★★★☆
Misschien ben ik hier wel wat te oud voor, maar wie niet waagt wie niet wint. Wie zegt dat oudere vrouwen niet meer sexy kunnen zijn heeft het mis. Laat mij het tegendeel maar eens bewijzen
Je kent het nummer vast wel over Suzanne, vooral de regel ik ben stapel gek op jou. Zoiets zou ik graag weer in mijn leven willen hebben. Een man die compleet voor mij gaat al mijn wensen zou willen vervullen, het kunnen is wat anders. Maar die laat zorgen dat ik qua seks niets te klagen heb.
Je hoeft niet bang te zijn dat ik meer wil dan vriendschap en een seksuele relatie, dus je kunt je vrijheid behouden. Mocht het heel erg klikken tussen ons, kunnen we er altijd over praten natuurlijk. Maar het is niet waar ik voor ga. Waar ik wel voor ga? Vriendschap met seks. Zou dat mogelijk zijn?