Weet je wat ik nou echt spannend vind? Als ik even snel bij je langskom. we een vluggertje doen en dat ik dan weer verdwijn. Gewoon een paar minuutjes lol en dan ben ik weer weg. Kunnen we eventueel elke dag wel doen!
Dating met grijze oma Lavien van 58 uit Utrecht, Utrecht
Juventa (73)
★★★★★
Door mijn leven heen ben ik beginnen inzien dat geluk schuilt in de kleine dingetjes. Voor mij geen luxe, al kan ik er wel van genieten. Ik werk graag in de tuin, doe aan kantklossen en ik ben een beetje flower-power ingesteld. Zoek een man waarmee het goed zit, iemand die ik aanvoel en omgekeerd.
Ik zit op dit moment in een open relatie. Ik moet zeggen dat we dat op zich wel bevalt maar ik wil natuurlijk wel het maximale uit de leven halen. Als het kan wil ik gewoon echt leuk gevonden worden iemand die me als het waren iedere dag de zon laat zien. Dat is wat ik zoek in mijn leven.
Ik laat al veel zien op mijn foto's, maar ik kan je zeggen dat dat lang niet alles is wat ik in huis heb. Wil je erachter komen wat ik in huis heb? Kom maar hier schat, dan zal er een wereld voor je open gaan.
Met mijn werk waar ik nog van hou vermaak ik mij prima. Doe het nog een paar uurtjes per week omdat thuis zitten niets voor mij is. Voor wie mag ik ook wat tijd maken?
Een man die mij veel liefde kan geven zonder dat er sprake is van een relatie is die ik wil leren kennen. Ik wordt graag bemint en daar is al een lange tijd geen sprake meer van geweest.