Ik trek meestal mannen aan die mij nemen voor mijn uiterlijk en eens ze hun ding hebben gehad zijn ze weg. Ik zoek een man die verder kijkt dan dat en mij neemt voor mijn innerlijk.
Het liefst wordt ik oud en gelukkig met een heel lieve man die net als ik dol op kinderen is. Mijn kinderwens is groot en als ik de man heb gevonden die de ware voor me is gaan we eerst plezier maken en daarna aan kinderen beginnen.
Ze zijn echt hoor! En ze staan nog mooi overeind. Speciaal voor jou, te wachten tot je er dingen mee gaat doen die mij helemaal gek gaan maken. Je weet wel hoe je er mee om moet gaan toch? Ik ben heel benieuwd of je mijn tepels lekker hard gaat krijgen en of je mij aan het kronkelen krijgt.
Door mijn grijze haren zou je zeggen dat ik misschien uit Nederland kom maar helaas mijn roots liggen in het buitenland. Lang geleden als baby hier naar toe gebracht en zou nu wel graag eens de reis terug naar huis maken.
Een tedere man wil ik ontmoeten iemand die me liefde en aandacht geeft want dat is wat ik erg mis. Drie jaar ben ik nu alleenstaand en heb in al die jaren geen andere vriend gehad.
Ik zit op dit moment in een open relatie. Ik moet zeggen dat we dat op zich wel bevalt maar ik wil natuurlijk wel het maximale uit de leven halen. Als het kan wil ik gewoon echt leuk gevonden worden iemand die me als het waren iedere dag de zon laat zien. Dat is wat ik zoek in mijn leven.