Zelf ben ik gezellig, lief, een beetje een dromer, maar je moet iets te dromen hebben;) Het liefste kom ik de man van mijn leven hier tegen, dan ben ik helemaal gelukkig! Mijn leven mist toch iets en dat kun jij weleens zijn.
Naaien met rijpe mama Barboring van 43 uit Heerde, Gelderland
Soria (65)
★★★★★
Door mijn grijze haren zou je zeggen dat ik misschien uit Nederland kom maar helaas mijn roots liggen in het buitenland. Lang geleden als baby hier naar toe gebracht en zou nu wel graag eens de reis terug naar huis maken.
Er is in mijn leven wel plek voor een man. Een vaste plek dus. Ik durfde dat nooit aan, maar sinds mijn vader is overleden, ben ik na gaan denken. Mijn moeder is dan wel haar man kwijt, maar ze heeft wel echte liefde gekend. iemand die altijd naast haar stond. Ik wil dat ook, ik wil niet alleen oud worden. Ik wil liefde.
Het is nog niet zo lang, dat ik seksueel actief ben. Maar sinds ik weet hoe het kan voelen, raak ik er langzaam aan verslaafd. Geef mij wat ik wil, dan maken we elkaar blij.