Ben helemaal gek op pretparken en ik ga er ook heel graag naar toe. Lekker in de achtbaan een aantal keer. Het kan mij niet gek genoeg. Wie heeft hier ook last van?
Contact met sexy meid Nourann van 27 uit Assen, Drenthe
Ummie (56)
★★★★☆
Pas geleden oma geworden en ik geniet daar echt van. Maar het laat mij ook wel een andere kant zien. Bij een oma hoort immers ook een opa, en dat is iets wat ik zelf ook wel echt begin te voelen.
Als de man van huis is dan danst de vrouw op tafel haha. Nee zo erg is het niet gesteld hier! Maar ik wil wel een dansje doen hoor, samen met jou misschien?
Wel, ik kan je zeggen dat ik al een bewogen leventje achter de rug heb. Maar dat houdt me niet tegen om te genieten van elke dag en nieuwe mensen leren kennen hoort daar ook bij.
De zeventig heb ik aangetikt, maar nog geen mankementen. Maar veel vriendinnen haken nu af bij het woord reizen en vakantie dus ik hoop iemand te vinden die wel op reis wil.
heb al een en ander meegemaakt, vandaar ook dat ik hier opzoek ben naar een nieuwe start met een lief iemand om de rest van mijn leven mee te delen. Het klinkt te mooi om waar te zijn maar ik ga er gewoon voor..
Dit heerlijke huisvrouwtje verveelt zich soms een beetje, ik zit op het moment thuis zonder werk en mijn vent is constant van huis. Ik ben ook niet gevoelloos natuurlijk en heb wel zin in iets lekkers en het liefst nu direct!