Ik geef een man graag een tweede kans als hij de eerste verprutst. Praten doe ik makkelijk over seks maar nog beter ben ik het in het doen. Nu mijn relatie in een sleur zit zoek ik het plezier elders.
Neuken met oude milf Mixypaint van 32 uit Amsterdam, Noord-Holland
Danney (60)
★★★★☆
Ouderdom komt met gebreken is mij altijd geleerd maar gelukkig is dat bij mij nog niet zo. Ik geniet nog vol op en doe nog steeds leuke dingen. Het is dan jammer genoeg nog steeds in mijn eentje.
Zal ik jou eens een goede beurt geven? Zo één die je nog lang bijblijft? Als je het niet erg vindt dat ik de leiding in bed neem en dingen met je doe die je nog niet eerder hebt gedaan, moet je toch echt met me af gaan spreken. Zo'n kans krijg je niet snel meer hoor!
Een jongere man lijkt me wel wat. Niet voor een kopje koffie drinken natuurlijk. Al kun je die ook krijgen hoor, na gedane arbeid. Lijkt het jou ook wat met een wat oudere vrouw? Ik ben goed hoor!