Ik heb zo mijn voorkeuren als het om mannen gaat maar ik heb geleerd om niet alleen meer naar het uiterlijke te kijken. Het innerlijke is al veel belangrijker want wat zijn wij nu met mooie praatjes.
Lekker in de natuur en dan dagdromend over wat de toekomst zou brengen. Uren kan ik dat soms wel doen. Maar ik kom altijd op het zelfde uit, iemand die mijn leven leuker zou maken.
Wie wil er nu in zijn eentje oud worden? Ik in ieder geval niet, vandaag dat ik mijn stoute schoenen heb aangetrokken, om hier een leuk maatje te vinden.
Ik ben een single vrouw maar op seksgebied sta ik niet stil. Ik had een sekspartner maar door omstandigheden is dit contact verbroken, daarom ben ik opzoek naar een nieuwe sekspartner en die hoop ik hier te vinden.
In het begin was ik blij dat ik bij mijn man weg was, vrijheid! Maar begint nu toch weer te kriebelen. Niet naar hem natuurlijk, maar zou wel weer fijn zijn een levenspartner te hebben.