Ik ben een beetje anders dan anderen, ik ben niet zo'n trendloper en doe gewoon waar ik zin in heb en me goed bij voel. Beoordeel jij me niet en neem je me zoals ik ben dan ben ik misschien wel op zoek naar jou.
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.
Ik heb een zwak voor mannen die voor zichzelf op kunnen komen. Ik heb het ook altijd eens willen doen met een man die jonger is dan mij, al hoeft dat niet perse.
Zie er misschien uit als een nette huisvrouw maar laat je nooit niet bedonderen door het uiterlijk want ik heb ook zeker weten mijn stoute kanten. Misschien wel meer dan je denkt.