Sex met lekkere meid Brettje van 26 uit Brakel, Oost-vlaanderen
Christien1955 (67)
★★★★☆
Na mijn scheiding, die echt heel heftig was, ben ik echt door een enorme hel gegaan. Gelukkig zie ik nu het licht weer en durf ik het langzaam aan om weer nieuwe vriendschappen aan te gaan.
Het is altijd fijn om iemand te ontmoeten waar je mee op één lijn zit. Het is al even geleden dat ik zo'n persoon om mij heen had dus ik ben weer op zoek gegaan. Ik hou van mannen die weten wat ze willen en gevoel voor humor hebben.
Ik ben een vrouw van 65 jaar, open-minded, kleurrijk, met belangstelling voor cultuur, natuur, kunst, muziek, ben vastberaden, standvastig en trouw. Ik ben op zoek naar iemand, die van het leven geniet (beetje rebels), open staat voor nieuwe dingen.
Lekker in de natuur en dan dagdromend over wat de toekomst zou brengen. Uren kan ik dat soms wel doen. Maar ik kom altijd op het zelfde uit, iemand die mijn leven leuker zou maken.