Daten met grijze milf NoDoubts van 31 uit De Haan, West-vlaanderen
Ramly (57)
★★★★☆
Des te ouder des te gekker, maar niet alleen gekker kan ik je zeggen. Wat het is met mij ik weet het niet maar ik kan er geen genoeg van krijgen. Alleen is dat thuis een klein probleempje dus wie zijn vingers tong en paal mag ik lenen?
Voor mijn leeftijd ben ik nog erg sportief. Doe aan wandelen, zwemmen, fietsen en ja hoor muurklimmen. Zijn er hier sportieve types die eens samen iets leuks willen ondernemen?
Uniek ben ik zeker als persoon, maar misschien is ieder persoon dat wel. Ik ben altijd vrolijk en sta met het goede been op, zo een maatje zoek ik ook graag in mijn leven.
In het begin was ik blij dat ik bij mijn man weg was, vrijheid! Maar begint nu toch weer te kriebelen. Niet naar hem natuurlijk, maar zou wel weer fijn zijn een levenspartner te hebben.
Ik ben al enkele jaren gescheiden maar ik vind het tijd geworden voor verandering! Een mens is toch niet gemaakt om alleen te zijn! Ik ben iemand die wel houd van een beetje spanning, dus ik durf ook wel eens te seksen in de vrije natuur! Als je denkt dat jij hier wel is met mij wil van genieten dan mag je altijd even reageren hoor!
Maak je me nog lekker? Mijn ex man vond het maar vies als ik weer een sex wou. Dat we ooit kinderen hebben gekregen is een wonder. En ik ben echt gek op sex, dus dat was een probleem. Nu ben ik weer alleen en kan ik er lekker tegenaan gaan. Ik ben dan wel oud en niet meer zo strak, maar des te geiler. Ook ranzige dingen doe ik met plezier!