Mijn ex ging er vandoor nadat hij vreemd was gegaan en ik kon alle ellende die hij achter zich liet opknappen. Dergelijke dingen wil ik geen tweede keer meemaken en zoek een lieve man die voor me wil gaan.
Naaien met grijze meid Saarientje van 23 uit Hardenberg, Overijssel
Dieke (68)
★★★★☆
Al wat ouder, maar ik wil nog steeds wel aan de man hoor. Ik ga met mijn tijd mee en doe dat online, zo gaat dat toch tegenwoordig? Nu maar hopen dat de heren hier ook te vinden zijn. Anders mag het ook een jongere man zijn hoor.
Ze zijn echt hoor! En ze staan nog mooi overeind. Speciaal voor jou, te wachten tot je er dingen mee gaat doen die mij helemaal gek gaan maken. Je weet wel hoe je er mee om moet gaan toch? Ik ben heel benieuwd of je mijn tepels lekker hard gaat krijgen en of je mij aan het kronkelen krijgt.
Je kent het nummer vast wel over Suzanne, vooral de regel ik ben stapel gek op jou. Zoiets zou ik graag weer in mijn leven willen hebben. Een man die compleet voor mij gaat al mijn wensen zou willen vervullen, het kunnen is wat anders. Maar die laat zorgen dat ik qua seks niets te klagen heb.
Mijn vorige slaaf komt niet meer bij me, we klikten toch niet zoals het zou moeten. Daarom zoek ik wederom een onderdanige man, die mijn slaaf wil worden. We bespreken uiteraard hoe we het allebei willen en dan kan het niet mislukken.
Mijn voorkeur gaat uit naar mannen die sterk in hun schoenen staan en weten wat ze willen. Het liefste wel alleen single mannen want ik wil niet tussen 2 mensen in staan.