Hoe ik mezelf zou omschrijven is als een hete dame, erg open minded en vol verrassingen. Toe aan een man die van wanten weet, het liefst met een onvermoeibare tong, want oraal vind ik geweldig!
Afspreken met bejaarde vrouw Ingmag van 46 uit Lelystad, Flevoland
Oudjewilreizen (72)
★★★★☆
De zeventig heb ik aangetikt, maar nog geen mankementen. Maar veel vriendinnen haken nu af bij het woord reizen en vakantie dus ik hoop iemand te vinden die wel op reis wil.
Ouder, maar heel modern hoor. Dus vandaar dat ik ook online ga om een man te vinden. Ik zie het overal om me heen gebeuren, dus misschien is er wel een man van mijn leeftijd (of jonger, dat mag natuurlijk ook) die ook zo modern is en mij op deze manier weet te vinden.
In het begin was ik blij dat ik bij mijn man weg was, vrijheid! Maar begint nu toch weer te kriebelen. Niet naar hem natuurlijk, maar zou wel weer fijn zijn een levenspartner te hebben.
Mijn zoon is de deur en zoek een lieve man die met mij leuke dingen wil ondernemen. Ik ben een huiselijk vrouw, lief, attent en heel romantisch ingesteld. Met u een avondje doorbrengen lijkt me heerlijk.
Getrouwd, goede baan en twee leuke kinderen. Ja ik heb het goed voor elkaar maar eens een deugniet altijd een kleine deugniet. Ik zou nog graag één keer een onvergetelijke nacht willen hebben met een net zo'n deugniet. Help jij mij?