Wat kan ik nu schrijven dat je voor me kiest? Dat ik lekkere tieten heb? Die heb ik hoor. Dat ik een sappige poes heb? Die heb ik ook! Maar ik weet niet precies wat jij zoekt, dus het is beetje lastig. Wat zoek jij eigenlijk?
Naaien met oude meid Millen van 23 uit Drechterland, Noord-Holland
Dafnhe (69)
★★★★☆
Sinds ik ben gestopt met werken ben ik eigenlijk alleen nog maar aan het reizen en het bevalt mij nog steeds erg goed. Wat ik alleen wel jammer vind is dat je nooit geen aanspraak hebt van mensen. Natuurlijk wel mensen die je tegenkomt maar uiteindelijk kom je altijd alleen aan en ga je ook weer alleen.
Ik mis echt de intimiteit in mijn leven, ik weet dat veel mensen denken als je ouder bent is de behoefte daarin weg of minder maar als je alleen bent is het niet hebben van een knuffelmaatje het eerste wat je mist.
Zoals je op mijn foto's kunt zien, schaam ik me niet voor mijn lichaam. Ik vind dat ik er nog goed uitzie voor mijn leeftijd en dat ik nog vol mag genieten van alle geile geneugten van het leven.