Eén keer eerder ben ik vreemdgegaan met man tijdens mijn relatie en dat is wat ik nu ook weer zou willen doen. Wat ik zoek is een sensuele man die een beetje ondeugend is en mij wel wil ontmoeten.
Sex met oude milf Basillia van 29 uit Tholen, Zeeland
Thea (42)
★★★★☆
Een serieuze en transparante relatie waarin we ons zelf kunnen zijn en waarin we communiceren met elkaar, dat zou ik graag wensen. Ik houd wel van een beetje gekkigheid. Het leven is al serieus genoeg.
Als oudere dame is het moeilijk om nog aan je trekken te komen. Het lijkt wel alsof alle mannen van mijn leeftijd in slaap gevallen zijn of zo. Ik heb helemaal geen behoefte aan uren te knuffelen. Wat ik wil, is gewoon pure seks, liefst hard, lang en diep. En op mijn leeftijd ben ik ook nog steeds niet bang van een experimentje meer of minder, je kan het maar allemaal beleefd hebben in je leven.
Wat meer plezier beleven is aan mij wel besteed, ik ben niet iemand die zichzelf kan vermaken maar met een lieve vriend naast me gaat mij dat gemakkelijk af. Ik hoop snel iemand te vinden waarmee het gezellig is.
Een tedere man wil ik ontmoeten iemand die me liefde en aandacht geeft want dat is wat ik erg mis. Drie jaar ben ik nu alleenstaand en heb in al die jaren geen andere vriend gehad.
Na de scheiding is een hoop rust in mijn leven gekomen, misschien wel een beetje te veel rust. Daarom ben ik weer op zoek naar wat leuke spanning en plezier. Met mij kun je heel veel lachen en ik kan me ook makkelijk aanpassen.