Lingerie heb ik een hele boel van in de kast, maar aan wie moet ik al het moois gaan showen. Hou jij van een mode showtje en geef je er zelf ook eentje?
Daten met hete tiener Gyanny van 21 uit Zaanstad, Noord-Holland
Old_Remy (69)
★★★★☆
Op leeftijd maar zeker niet minder geil, dikker maar zeker niet geremder, kan jij mijn kwaliteiten los zien leeftijd of postuur? Wie weet wat we samen nog mee kunnen maken!
Een partner in mijn leven hebben is waar ik oprecht naar uitkijk, wil niet de laatste jaren van mijn leven in mijn eentje doorbrengen. Samen met een leuke vriend genieten is waar ik naar uitkijk.
Ja ik heb iets met zwart niet dat ik depressief ben of zo maar ik vind de kleur gewoon mooi. Ik heb wel eens gehoord he buuf ga je al weer naar een begrafenis maar dit is gewoon hoe ik ben. Take it of leave it.