Ben getrouwd met een iets oudere man (20 jaar ouder) die nu steeds meer last krijgt van zijn prostaat en mij niet de seks kan geven waar hij zelf ook dol op is. Met zijn goedkeuring mag ik een vast maatje gaan zoeken
Sex met oude vrouw wilhelmina van 45 uit Waalwijk, Noord-Brabant
Branya (66)
★★★★☆
Hoe naar ik het ook vind om te zeggen, ik doe het toch. Jullie kennen hem immers niet. Mijn man kan niet meer presteren. Hij is iets ouder dan ik en hij krijgt hem echt niet meer omhoog. Hij probeert me wel op andere manieren te plezieren, maar dat is niet genoeg voor mij. Ik heb een echte man nodig.
Ik ben heel erg zelfstandig ik kan zelf mijn auto band verwisselen en die dingen dus daar hoef ik geen hulp bij. Maar ik zou wel graag mooie momenten willen beleven met een leuke man.
Ik merk gewoon dat er iets speelt bij mijn vriend maar hij wil daar niets over zeggen. Ik verdenk hem ervan dat hij een andere vrouw heeft leren kennen die hem meer bevalt. Denk dat het geen slecht plan is om een andere man te gaan zoeken en hoop die hier te leren kennen.