Mijn man zegt altijd dat mijn borsten nog zo mooi rechtop staan. Het zal wel, maar doe er dan ook wat mee! Dat komt er dus niet van. Geen woorden maar daden zeg ik altijd maar!
Sex met rijpe dame Ikkeikke van 49 uit Nieuwegein, Utrecht
Ikgenietaltijd (65)
★★★★☆
Mij kleden naar mijn leeftijd doe ik niet, mij gedragen naar mijn leeftijd ook niet. Wat doe ik dan wel, genieten, reizen en zoeken naar een leuke vent.
Als je net als ik in je thuis situatie het een en ander mist dan kan het maar zo zijn dat we naar hetzelfde opzoek zijn. Een hete man die houd van een stevige dame die verzot is op een robbertje seksen is die ik wil leren kennen.
Pas geleden oma geworden en ik geniet daar echt van. Maar het laat mij ook wel een andere kant zien. Bij een oma hoort immers ook een opa, en dat is iets wat ik zelf ook wel echt begin te voelen.
Ik heb een zwak voor mannen die voor zichzelf op kunnen komen. Ik heb het ook altijd eens willen doen met een man die jonger is dan mij, al hoeft dat niet perse.