Heel graag zou ik je beter leren kennen. Misschien eerst even wat dingen via hier uitwisselen en dan kennis maken? Ik zou wel eens voor je willen koken, zo weet ik mannen vaak wel voor me te winnen. Van wat voor eten hou jij?
Naaien met grijze mama Jasmara van 37 uit Leudal, Limburg
Yv3tte (69)
★★★★★
Van de overgang heb ik zelf weinig gemerkt of zelfs niks maar mijn partner wil echt nog maar heel weinig is kan soms ook best humeurig zijn. Op dat soort momenten wil ik gewoon naar buiten lopen en leuke dingen doen met iemand anders. Helaas heb ik diegene nog niet gevonden maar ik geef het nog maar wat tijd.
Lieve, oudere man gezocht om er nog wat moois van te maken. Ik voel me alleen nu ik ouder word en dat vind ik niet leuk. Ik wil leuke dingen samen doen met een lieve man, die mij nog als een prinses kan zien.
Ik laat graag zien wat ik allemaal in huis heb. En als het kan iedere dag. Maar ja, dan moet er wel iedere dag iemand zijn om dat aan te kunnen laten zien. Ik heb hopelijk niet voor niets mooie lingerie gekocht.