Ik ben alweer te lang single en heb dringend seks nodig, door mijn drukke leven kom ik niemand tegen en hie is vast wel iemand te vinden die seks met mij wil.
Laat mij dan ook maar bij die groep vreemdgangers horen. Het grootste deel van de bevolking schijnt dat te doen, dus waarom ik niet? Ik ben er geil genoeg voor, ik kan best meerdere mannen aan. De mijne en dus anderen. Jou dus ook!
Dit heerlijke huisvrouwtje verveelt zich soms een beetje, ik zit op het moment thuis zonder werk en mijn vent is constant van huis. Ik ben ook niet gevoelloos natuurlijk en heb wel zin in iets lekkers en het liefst nu direct!
Lekker in de natuur en dan dagdromend over wat de toekomst zou brengen. Uren kan ik dat soms wel doen. Maar ik kom altijd op het zelfde uit, iemand die mijn leven leuker zou maken.
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.