Hoe mijn leven in elkaar zit is heel moeilijk uit te leggen en dat verhaal ga ik je zeker besparen. Wel waarom ik mij hier heb ingeschreven. Ik zoek een maatje waar ik voor alles bij terecht kan.
Naaien met lekkere mama Cindykan van 42 uit Grobbendonk, Antwerpen
Inge_catrien (56)
★★★★☆
De relatie die ik nu heb is nu niet je van het, ik mis een stuk beleving bij mijn vriend en met name op seksueel gebied. Hij vind seks eens in de week genoeg maar ik wil meer. Een keer per dag is het minimaal en hoop dat jij me uit de brand kan helpen.
Als ik ergens voor ga wil ik het maximale eruit halen, mijn man echter is tevreden met heel veel minder, voor mij aanleiding om op zoek te gaan! Ben jij ook zo een strever?
Ik wil graag mijn toekomstige man vinden, tenminste als u nog trouwplannen heeft. Al veel te veel jaren ben ik single en kijk uit naar de man met wie ik het gezellig ga hebben.
Ik hou er van om leuk uit te zien, want ik besteed veel aan mijn uiterlijk. En zoek ik een leuke man die ook ook goed uitziet en waarmee ik mezelf kan zijn.