Ik hoop niet dat ik een eeuwige vrijgezel blijf die eenzaam oud wordt achter de geraniums. Hoop snel een leuke vriend te vinden die mij wel ziet zitten als zijn geliefde en voor me wil gaan.
Het leven is gewoon zo mooi en het is zonde om daar niet van te genieten. Het zou dan ook prachtig zijn als ik hier mijn soulmate zou kunnen vinden want dan kunnen we er samen van genieten.
Ik ben er aan toe om met een man een gezellige tijd te hebben, ik heb een tijd lang de mannen niet meer vertrouwd maar dat heeft met mijn verleden te maken. Valt ook niet mee om acht jaar als alleenstaande vrouw door het leven te gaan.
Ik heb een zwak voor mannen die voor zichzelf op kunnen komen. Ik heb het ook altijd eens willen doen met een man die jonger is dan mij, al hoeft dat niet perse.
Hallo leuke mannen van Nederland. Wie zoekt er een vrouw om het zo nu en dan eens mee te doen? Ik heb een vriend, maar we zijn eigenlijk meer broer en zus, leven samen omdat we niet alleen willen zijn. Maar van seks is geen sprake. Daarvoor zoek ik een leuke man ,die daar ook behoefte aan heeft.