Mijn vriend kan echt de pot op nu. Ik ben helemaal klaar met zijn bezitterige gedrag. Ik zoek een vent die mij vrij en vooral in mijn waarde laat. Als ik een beetje flirt en kijk, ben ik toch niet direct een slet?
Helaas zegt mijn hond niets terug op de lange wandelingen die ik met hem maak, het zou daarom leuk zijn als ik leuk gezelschap had die wel genoeg te vertellen had.
De zeventig heb ik aangetikt, maar nog geen mankementen. Maar veel vriendinnen haken nu af bij het woord reizen en vakantie dus ik hoop iemand te vinden die wel op reis wil.
Mijn voorkeur gaat uit naar mannen die sterk in hun schoenen staan en weten wat ze willen. Het liefste wel alleen single mannen want ik wil niet tussen 2 mensen in staan.