Geven is wat ik graag doe maar ontvangen vind ik ook heel heerlijk. Liefde ontvangen van de man die bij me past is waar ik volledig voor wil gaan en hoop dat jij dat voor mij doet!
Sexdating met sexy dame Isedoreen van 51 uit Tilburg, Noord-Brabant
Boergonda (62)
★★★★★
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.
Sinds jaren ben ik al weer vrijgezelle maar wil er toch nog een draai aan geven in mijn leven. Het is namelijk best saai om alles alleen te moeten doen en ervaar ook eenzame momenten. Laat maar een lief berichtje achter als je interesse hebt.
Ik krab mij soms achter de oren of ik toch niet beter voor een jongere man had kunnen kiezen. Mijn partner is 20 jaar ouder dan ik, hij is al zijn levenslust al kwijt, terwijl ik nog vol levenslust zit. Het voelt of ik achter de geraniums zit, ik zoek iemand die mij achter de geraniums vandaan wil halen.
Liefde kent geen leeftijd, dus waarom zou ik op mijn leeftijd niet op zoek gaan naar een leuke man. Wel een man die open staat voor reizen, genieten en die een Bourgondiër is.
Ik ben een vrouw van 65 jaar, open-minded, kleurrijk, met belangstelling voor cultuur, natuur, kunst, muziek, ben vastberaden, standvastig en trouw. Ik ben op zoek naar iemand, die van het leven geniet (beetje rebels), open staat voor nieuwe dingen.
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.