Ik zou heel graag weer eens door een man bemind worden, iemand die alle gevoelige plekjes van mijn lichaam weet te vinden. Mijn man weet er helaas geen raad meer mee dus ik hoop jij wel!
Sex met lekkere dame Dienie van 49 uit Heemstede, Noord-Holland
Sheyvonna (65)
★★★★☆
Kunst is een beetje de rode draad doorheen mijn leven. Mijn werk en ook mijn hobby gaat hierover. Het spreekt dus voor zich dat ik op zoek ben naar mensen die deze interesse delen.
Wat je ziet op mijn profiel aan foto's is wie ik echt ben. Maar de vraag is of daar wel iemand voor is. Ik ken de gezegde op ieder potje past een dekseltje maar is dat ook echt zo?
Een partner in mijn leven hebben is waar ik oprecht naar uitkijk, wil niet de laatste jaren van mijn leven in mijn eentje doorbrengen. Samen met een leuke vriend genieten is waar ik naar uitkijk.