De jongste ben ik niet meer, vol goede moed ben ik begonnen aan mijn tweede jeugd haha. En na dat ik een periode nodig had om mijn eigen ik weer te vinden denk ik dat ik nu wel klaar ben voor een volgende stap.
Ik laat graag zien wat ik allemaal in huis heb. En als het kan iedere dag. Maar ja, dan moet er wel iedere dag iemand zijn om dat aan te kunnen laten zien. Ik heb hopelijk niet voor niets mooie lingerie gekocht.
Als ik vertel wat mijn beroep is word ik vaak uitgelachen. Ik leef in een mannenwereld met mijn werk, ik ben vrachtwagenchauffeur. Verder is er niets mannelijk aan mijn karakter, ben zelf van binnen wat onzeker. Heb daar geen moeite mee, weet dat heel goed te verbloemen.
Echte zorgen heb ik niet, waar ik mij zorgen om maak is dat ik de rest van mijn leven vrijgezel blijf. Het is voor mij geen bewuste keuze, ik zou heel erg graag een vriend willen hebben. Het enige is dat ik door mijn uiterlijk een beetje uit de boot val, zo voelt dat helaas voor mij.