Ook ik wil wel eens vissen in de grote vijver van leuke mannen en hopen dat er iemand voor mij te vinden is. Iemand die lief, attent en gek is op mijn mondje. Want ik kan daar hele leuke dingen mee doen weet je dat?
Naaien met rijpe milf Kathy24 van 30 uit Sint-Gillis, Brussel
EmilyG (66)
★★★★☆
In onze kringen is het niet heel gewoon, als je met een andere man iets leuks gaat doen. Je gaat dan vaak over de tong, maar ik kan daar absoluut niet mee zitten.
Een vriendschap met meer als het meezit, dat zou ik op mijn leeftijd nog wel willen. Maar goed je moet dan wel die ene persoon vinden. Ben open minded en dus makkelijk in de omgang.
Het is nog niet zo lang, dat ik seksueel actief ben. Maar sinds ik weet hoe het kan voelen, raak ik er langzaam aan verslaafd. Geef mij wat ik wil, dan maken we elkaar blij.