Hoop dat ik een beetje opval hier, denk het wel als je van een sexy meid houd die er zo lekker uitziet als ik. Nu ik ontdekt heb hoe lekker het is om met een mooie jongen te vrijen wil ik dat elke dag meemaken.
Neuken met geile tiener Cyntoo van 18 uit Oldambt, Groningen
Courtne (54)
★★★★★
Lente en zomervrouwtje wordt ik wel genoemd. Mede omdat ik dan het liefst de hele dag in een bikini buiten loop. Mede omdat de 'toegang' dan wel makkelijk is want ik heb dan altijd nog meer zin in seks. Zijn er ook mannen die daar extra heet van worden?
Laatst vroegen mijn kleinkinderen waarom opa er niet is, en dan denk ik ja dat is een goede vraag. En of oma altijd alleen blijft. Daar sta je dan met je mond vol tanden kan ik je zeggen want het is ook niet waar ik voor gekozen heb.
In mijn mening ben ik best nog wel hip voor mijn leeftijd. Een leuke vent ontbreekt helaas nog altijd in mijn leven dus ik hoop dat dit snel eens veranderd. Iedereen verdient een beetje liefje denk ik.