Helaas, mijn partner wil niet wat ik wil. Ik hou van sm en hij niet. Ik kan niet zonder, dus we hebben een klein probleempje. Ik ga het dus stiekem doen. Wie kan me discreet geven wat ik verlang?
Naaien met hete mama Tiarasm van 36 uit Grobbendonk, Antwerpen
Cyanka (69)
★★★★★
Met mijn werk waar ik nog van hou vermaak ik mij prima. Doe het nog een paar uurtjes per week omdat thuis zitten niets voor mij is. Voor wie mag ik ook wat tijd maken?
Een dame op leeftijd zoekt een heer op leeftijd om gezellige momenten mee te beleven. Graag een heer die net als ik geen relatie meer heeft. Ik ben sinds een jaar weduwe en wil nog genieten van het leven.
Ik wil graag mijn toekomstige man vinden, tenminste als u nog trouwplannen heeft. Al veel te veel jaren ben ik single en kijk uit naar de man met wie ik het gezellig ga hebben.