Omdat ik tegenwoordig ook alleen door het leven ga wil ik op deze manier wel proberen of ik een leuke man kan vinden. Om leuke en misschien wel spannende dingen mee te doen. Ja daar hoort ook sex bij natuurlijk.
Mijn man zegt altijd dat mijn borsten nog zo mooi rechtop staan. Het zal wel, maar doe er dan ook wat mee! Dat komt er dus niet van. Geen woorden maar daden zeg ik altijd maar!
Ik ben een beetje huiverig om hier naar een sexcontact te zoeken maar mijn vriendin heeft er goede ervaringen mee. Ben dus benieuwd wat ik hier zoal tegen ga komen..
Ik zit op dit moment in een open relatie. Ik moet zeggen dat we dat op zich wel bevalt maar ik wil natuurlijk wel het maximale uit de leven halen. Als het kan wil ik gewoon echt leuk gevonden worden iemand die me als het waren iedere dag de zon laat zien. Dat is wat ik zoek in mijn leven.
Echte zorgen heb ik niet, waar ik mij zorgen om maak is dat ik de rest van mijn leven vrijgezel blijf. Het is voor mij geen bewuste keuze, ik zou heel erg graag een vriend willen hebben. Het enige is dat ik door mijn uiterlijk een beetje uit de boot val, zo voelt dat helaas voor mij.
Wie wil het met me doen? Ja, ik kan hier hele verhalen gaan vertellen over mijn leven, maar daar kom ik niet voor en ik vind dat ook niet leuk. Ik heb het er liever over of en hoe we het met elkaar gaan doen. Ik heb wel een paar leuke fantasietjes, zou het leuk vinden als jij je uit kunt laten komen.