Ben je net als ik op zoek naar seks en niet met veel woorden maar wel daden? Niet alleen maar die gewone standjes maar ook eens iets nieuw. Wie heeft de meeste fantasie?
Waar je mij heel blij mee kunt maken is een lekkere massage, daarna een goede likbeurt en me daarna lekker hard en vooral lang nemen. Dat is eigenlijk alles wat ik zoek=))
Een vriendschap met meer als het meezit, dat zou ik op mijn leeftijd nog wel willen. Maar goed je moet dan wel die ene persoon vinden. Ben open minded en dus makkelijk in de omgang.
Wat zoek ik niet: onbeleefde mannen die maar één ding in hun hoofd hebben. Wat zoek ik wel: een aardige kerel die een vrouw op waarde weet te schatten. Die weet wat hij moet om het me naar de zin te maken en me kan veroveren. En natuurlijk komt dat niet alleen van jouw kant, ik ga ook mijn best doen.