De ruzies liepen hoop op met mijn ex en hij heeft me de deur gewezen. Sta er weer alleen voor maar het geluk heeft me al een beetje toegejuicht. Via mijn vader heb ik woonruimte gevonden, nu nog een man die me gelukkig maakt.
Naaien met lekkere tiener Obrienna van 22 uit Gulpen-Wittem, Limburg
Droomert (67)
★★★★☆
Overdag heb ik teveel tijd en in de avond lig ik te verlangen naar iets wat ik al lang niet meer krijg en waar ik niet zonder kan. Ik hoop dat ik via hier een lieve en sexy man kan ontmoeten om af en toe eens af te spreken.
Voor mijn leeftijd ben ik nog erg sportief. Doe aan wandelen, zwemmen, fietsen en ja hoor muurklimmen. Zijn er hier sportieve types die eens samen iets leuks willen ondernemen?
De relatie die ik nu heb is nu niet je van het, ik mis een stuk beleving bij mijn vriend en met name op seksueel gebied. Hij vind seks eens in de week genoeg maar ik wil meer. Een keer per dag is het minimaal en hoop dat jij me uit de brand kan helpen.
De zeventig heb ik aangetikt, maar nog geen mankementen. Maar veel vriendinnen haken nu af bij het woord reizen en vakantie dus ik hoop iemand te vinden die wel op reis wil.
Uniek ben ik zeker als persoon, maar misschien is ieder persoon dat wel. Ik ben altijd vrolijk en sta met het goede been op, zo een maatje zoek ik ook graag in mijn leven.