Voor mij is dit allemaal wel heel spannend, want ik heb zoiets als dit nog nooit gedaan. Bang dat er niemand op me reageert, maar misschien kom ik ook wel een leuke jongen tegen, daar ga ik dan maar van uit;-)
Sexdate met oude meid Gail van 28 uit Geldrop-Mierlo, Noord-Brabant
Vidami (67)
★★★★☆
Ik geniet regelmatig in Duitsland, daar in de mooie Eifel gebied heb ik een prachtig onderkomen opgebouwd de laatste jaren. Vooral in de winter kan je er heerlijk genieten van de natuur, de rust en zeker de ruimte.
Wel, ik kan je zeggen dat ik al een bewogen leventje achter de rug heb. Maar dat houdt me niet tegen om te genieten van elke dag en nieuwe mensen leren kennen hoort daar ook bij.
Liefde kent geen leeftijd, dus waarom zou ik op mijn leeftijd niet op zoek gaan naar een leuke man. Wel een man die open staat voor reizen, genieten en die een Bourgondiër is.