Ergens in Europa heb ik mijn eigen wereldje geschapen, een leuke kleine woning gekocht wat opgeknapt en helemaal mijn eigen gemaakt. Dat als ik ooit eens aan Nederland wil ontsnappen ik dat kan doen.
Neuken met lekkere oma Yendra van 57 uit Nissewaard, Zuid-Holland
Lotusje (73)
★★★★★
Alle mannen kunnen me schrijven hoor. Want het zit me behoorlijk hoog, het gebrek aan een man en alles wat daarbij hoort. Snap je me? Ik ben dus niet zo kieskeurig, ik wil alleen maar snel contact.
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.
Het leven is gewoon zo mooi en het is zonde om daar niet van te genieten. Het zou dan ook prachtig zijn als ik hier mijn soulmate zou kunnen vinden want dan kunnen we er samen van genieten.
Een leuke rijpe vrouw. Wie zegt dat vrouwen op mijn leeftijd niet meer daten. Nou ik niet! Ik ben nog helemaal in voor een leuke avond, concerten, etentjes, ik doe het nog allemaal.