Onervaren mannen die maar wat graag mijn helrijke dikke kont willen neuken zijn erg welkom. Heerlijk als je als een beest te keer gaat in mijn holletje en pomp het maar vol met je heerlijke vocht.
Ik krab mij soms achter de oren of ik toch niet beter voor een jongere man had kunnen kiezen. Mijn partner is 20 jaar ouder dan ik, hij is al zijn levenslust al kwijt, terwijl ik nog vol levenslust zit. Het voelt of ik achter de geraniums zit, ik zoek iemand die mij achter de geraniums vandaan wil halen.
Het uitgaansleven is voor mij niet de plek om de man van mijn dromen tegen te komen. Aangezien ik hem in de supermarkt ook niet tegen kom lijkt mij dit de ideale manier om hem te leren kennen.
Kunst is een beetje de rode draad doorheen mijn leven. Mijn werk en ook mijn hobby gaat hierover. Het spreekt dus voor zich dat ik op zoek ben naar mensen die deze interesse delen.