Tijdens een werkfeestje heb ik de hoofdprijs gewonnen van een loterij. Helaas mocht ik niet de prijs uitkiezen die ik wilde, ik had het liefst een leuke man willen winnen die met mij een avondje uitging.
Afspreken met grijze milf Lexlieve van 30 uit Hilversum, Noord-Holland
Caatie (62)
★★★★★
Nog steeds heb ik zin in seks maar dat kan ik van mijn mannetje niet zeggen. Voel nog veel voor hem maar wat de seks betreft wil ik een man leren kennen die me wel kan geven waar ik naar verlang.
Als je net als ik in je thuis situatie het een en ander mist dan kan het maar zo zijn dat we naar hetzelfde opzoek zijn. Een hete man die houd van een stevige dame die verzot is op een robbertje seksen is die ik wil leren kennen.
Wel, ik kan je zeggen dat ik al een bewogen leventje achter de rug heb. Maar dat houdt me niet tegen om te genieten van elke dag en nieuwe mensen leren kennen hoort daar ook bij.
Ja ik heb iets met zwart niet dat ik depressief ben of zo maar ik vind de kleur gewoon mooi. Ik heb wel eens gehoord he buuf ga je al weer naar een begrafenis maar dit is gewoon hoe ik ben. Take it of leave it.
Laatst vroegen mijn kleinkinderen waarom opa er niet is, en dan denk ik ja dat is een goede vraag. En of oma altijd alleen blijft. Daar sta je dan met je mond vol tanden kan ik je zeggen want het is ook niet waar ik voor gekozen heb.
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.