Mijn ex had nooit zin in seks, maar ik wel, ik heb echt het gevoel dat ik jaren te kort kom en die moeten echt wel ingehaald worden. In een kroeg spreek je niet zomaar iemand aan. Daarom probeer ik het nu hier.
Misschien lijk ik een beetje op een waarzegger, maar ik heb ook vaak gelijk ik hoop dat ik er ook gelijk in heb dat ik hier een leuke man ga vinden die het heel erg heet met mij gaat maken.
Laatst vroegen mijn kleinkinderen waarom opa er niet is, en dan denk ik ja dat is een goede vraag. En of oma altijd alleen blijft. Daar sta je dan met je mond vol tanden kan ik je zeggen want het is ook niet waar ik voor gekozen heb.
Misschien ben ik hier wel wat te oud voor, maar wie niet waagt wie niet wint. Wie zegt dat oudere vrouwen niet meer sexy kunnen zijn heeft het mis. Laat mij het tegendeel maar eens bewijzen
Het uitgaansleven is voor mij niet de plek om de man van mijn dromen tegen te komen. Aangezien ik hem in de supermarkt ook niet tegen kom lijkt mij dit de ideale manier om hem te leren kennen.